Vyčistili sme si Ostredky

V sobotu 12. 8. 2017 sme zorganizovali ďalšiu brigádu na našom krásnom sídlisku, ktorá mala za účel vyzbierať smeti, osadiť smetný kôš ku fontáne pri Kozmose, ktorý sme spoznorsky dostali a namaľovať počmáranú zástavku MHD na ul. V. Clementisa. Vo štvrtok v noci však Bratislavu zasiahla veterná smršť, po ktorej ostala kalamita v uliciach a množstvo popadaných stromov a polámaných konárov. Brigádu sme tak rozšírili o zbieranie popadaných a polámaných kusov a znášali sme ich na kopy, aby ich VPS mohla postupne odnášať.

Účasť nás veľmi milo prekvapila a napočítali sme v priebehu dňa 23 ľudí. Od rodiniek s malými deťmi až po dôchodcov. Urobil sa kus poctivej roboty a vyčistilo sa od odpadkov obrovské územie od Kozmosu po Budúcnosť a M. Hella, na druhu stranu po Mesačnú a park a obe parkoviská a chodníky popri Kozmose. Zároveň sa v tomto úseku vyčistila burina a pozbierali sa popadané konáre. Ďakujeme všetkým, ktorí prišli za účasť a naozaj aktívnu pomoc a tešíme sa, že naše aktivity priťahujú stále viac a viac ľudí. Určite budeme pokračovať ďalej!

Viac fotiek nájdete na našom facebooku.

OZ Naše Ostredky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.