Veľký úspech na mestskom zastupiteľstve !

Na najbližšom rokovaní bratislavského mestského zastupiteľstva v januári budú poslanci hlasovať o zmene funkčného využitia územia  parku okolo Clementisovej ulice v územnom pláne Bratislavy. Takýto prísľub odznel na dnešnom rokovaní. Poslanci by mali hlasovať o zmene využitia priestoru v parku z viacpodlažnej bytovej zástavby na funkčnú plochu 1110 – parky, sadovnícke a lesoparkové úpravy.
Prvá lastovička úspechu je tu, avšak toto je len jedna časť sídliska. Budeme ďalej bojovať, za zmenu ostatných častí Ostredkov. Magistrát má už rok na stole zmenu dvadsiatky území v Ružinove, z toho tri sa týkajú Ostredkov. A samozrejme by sme radi by videli schválený územný plán pre oblasť celého nášho sídliska.

Vďaka patrí pánovi starostovi Pekárovi aj pánovi poslancovi Mullerovi, ktorí nás podporili svojimi vystúpeniami v pléne. Ďakujeme.

Ďakujeme však aj ostatným, ktorí sa podieľali na tomto úspechu zbieraním podpisov, osobnou účasťou a ostatnými aktivitami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.