Stretnutie ohľadom poriadku a bezpečnosti na Ostredkoch

Aj napriek tomu, že naše sídlisko je silná komunita, množstvo ľudí sa medzi sebou pozná a spoločne sa stretávame v škôlkach, škole, v parku, na ihriskách či v Planetke sa nám nedarí mať naše sídlisko úplne podľa našich predstáv. Okrem tradičného neporiadku po ihriskách, lavičkách či športoviskách sa po rokoch opäť rozmohlo na viacerých miestach po sídlisku zgrupovanie partičiek mladých ľudí, ktorí robia nielen neporiadok, ale objavujú sa po nich bongá a najnovšie aj na viacerých miestach ihly či injekčné striekačky.

Krásne zrekonštruovaný areál ZŠ Ostredková, z ktorého máme všetci obrovskú radosť a denne sa tam hrajú a športujú všetky vekové kategórie prakticky od rána do večera začal priťahovať aj tieto divné partičky a dokonca poslednú nedeľu si pichali drogy priamo v školskom areáli!

Preto sme sa rozhodli ako poslanci za Ostredky zvolať stretnutie s obyvateľmi za účasti riaditeliek oboch škôl (základná aj stredná športová), zástupcov štátnej a mestskej polície a samozrejme aj za účasti starostu Martina Chrena.

Stretnutie sa uskutoční v pondelok 9.9.2019 o 17:00 v jedálni na ZŠ Ostredková.

Pokiaľ máte aj vy vo svojom okolí podobné problémy alebo vnímate takéto partie mladých, ktorí sa zgrupujú po sídlisku, príďte prosím v pondelok na stretnutie a pokúsme sa to spoločne riešiť.

Ďakujeme

Martin Patoprstý

Maroš Mačuha

Vladimír Sirotka

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.