Príďte aj Vy rozhodnúť o novom parku na Ostredkoch!

Vďaka aktivitám, ktoré na Ostredkoch realizujeme bolo OZ Naše Ostredky prizvané do takejto skvelej akcie:

Máme unikátnu možnosť rozhodnúť o tom čo na tomto verejnom priestranstve chceme, nechceme, ako si to predstavujeme a kto bude mať záujem aj priložiť ruku k dielu. Doposiaľ sa vždy rozhodovalo o nás bez nás alebo sme náš hlas a názor museli presadzovať cez petície až potom ako niekto iný na našom sídlisku naplánoval niečo bez nás. Konečne je vidno, že obyvateľ je právoplatný člen rozhodovacieho procesu a mal by mať možnosť sa vyjadriť k priestoru, v ktorom žije. Viac 28. 1. v Planetke.

Vyjadriť sa môžete aj pomocou dotazníku.

Jeden komentár k “Príďte aj Vy rozhodnúť o novom parku na Ostredkoch!”

 1. 28.1. v Planétke má byť predstavený projekt nového parku pri VŠ Paneurópska.
  Uvedený priestor je využívaný psíčkarmi na výbeh psov.
  Výstavba celého parku má údajne stáť skoro 50 tis. EUR.
  Jeden park je na Ostredkoch, jeden cez cestu v parku A. Hlinku.
  Naozaj potrebujeme ďalší? Najmä ak sa o niektoré súčasné nevieme postarať? Kosenie 3 krát ročne je žalostne málo. Polievanie stromov raz za leto tiež.
  Nedalo by sa tie peniaze využiť aj inak? Pridať frekvenciu kosenia, na jeseň hrabania lístia. Takisto opraviť deravé chodníky – úsek Clementisova – Hella, úsek Uránová – konečná autobusu 39, úsek Jadrová – križovatka Tomášikova, úsek Astronomická – Lidl atď.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.