Predstavujeme nového okrskára pre Ostredky

Pred časom sme informovali o pridelení okrskára pre naše sídlisko na základe mnohých podnetov a sťažností, najmä na neporiadok a asociálne správanie bezdomovcov, ktorí si z nášho sídliska urobili kolóniu. Ovplyvňuje to najmä fakt, že Ostredky sú atakované náporom takýchto ľudí od letiska, kde je ubytovňa pre bezdomovcov, ubytovňou na Uránovej, ubytovňou na Exnárovej (bývala autoškola) či ubytovne na ceste do Vrakune. Novým okrskárom je p. Florian Szó, ktorého môžete počas jeho služobného času kontaktovať na tel. č. 0902 921 183 a mimo služby je potrebné sa obracať priamo na zrýchlenú a bezplatnú linku 159.

12. júla prebehlo stretnutie s veliteľom mestskej polície a okrskárom pre Ostredky priamo na Ostredkoch a vo vyše dvojhodinovej debate sa mali obyvatelia možnosť pýtať na všetko čo ich zaujíma či oboznámiť policajtov s problematickými lokalitami.

Na základe stretnutia sme vypracovali mapu, kde sú zaznačené lokality s potrebou zvýšeného dohľadu. Jedná sa o lokality okolo Kozmosu a ulice Dr. Vl. Clementisa až po Budúcnosť a chodník na Radarovej, ďalej parčík na Astronomickej a priestranstvo medzi Družicovou a Obežnou a parčík pri ul. M. Hella pred Martinským cintorínom.

Želáme nášmu novému okrskárovi veľa pracovných úspechov a veríme, že nám pomôže udržiavať Ostredky čisté a kultúrne. Pokiaľ máte ešte iné návrhy na zvýšenie dohľadu v jednotlivých lokalitách sídliska, tak kontaktujte nášho poslanca Martina Patoprstého na adrese patoprsty.martin@gmail.com.

OZ Naše Ostredky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.