Nezabudnite poslať svoje stanovisko na Minist. životného prostredia !

Radi by sme pripomenuli, že každý kto sa chce stať účastníkom konania na Ministerstve životného prostredia, musí poslať doporučene svoje stanovisko k zámeru spoločnosti Riston  na Ministerstvo životného prostredia SR. Napíšte aj na ostatné úrady – Okresný úrad Bratislava odbor starostlivosti o životné prostredie, Magistrát Hl. mesta a Miestny úrad Ružinov – lebo aj oni dávajú stanovisko k zámeru.

Napíšte im čo si o tom myslíte a čo Vám prekáža na tomto zámere. K Vašim pripomienkam sa potom budú musieť z Ministerstva životného prostredia vyjadriť. Nenechajme si ujsť túto jedinečnú príležitosť skritizovať tento zámer na kompetentnom úrade.

Vzory listov si môžete stiahnuť tu:

Tieto list upravte podľa Vašej ľubovôle. Napíšte Vaše pripomienky a žiadajte riešenia. Najlepšie je si prečítať návrh a čo Vám prekáža, tak to rozporujte. Treba však aj dobré argumenty, preto sa poraďte s oborníkmi známymi. Návrh si môžete stiahnuť tu: http://www.enviroportal.sk/sk/eia/detail/revitalizacia-sidliska-ruzinov-ostredky-bratislava

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.