Komunitná záhrada Ostredky – AKTUALIZÁCIA

Superlatívov o Ostredkoch sa na tejto stránke už popísalo viac ako dosť (samozrejme oprávnene:-), ale stále je čo zlepšovať a skrášľovať a s úžasným nápadom prišli opäť nadšenci a aktívni obyvatelia práve z Ostredkov a vznikne nám tu prvá komunitná záhrada tohto typu v Ružinove. Viac o projekte si môžete prečítať a zároveň pripojiť svoj názor tu.

A pokiaľ ste náhodou z generácie, ktorá sa s týmto pojmom ešte nestretla, tak si prečítajte čo to vlastne je tá komunitná záhrada.

Záhrada vznikne na zanedbanej ploche Športového gymnázia a bude voľne prístupná pre všetkých. Tešíme sa a samozrejme s nadšením priložíme ruku k dielu!

AKTUALIZÁCIA:

A je to tu, máme dátum prvého stretnutia pre širokú verejnosť. Dňa 23.3.2017 (štvrtok) o 17:30 hod. v jedálni Športového gymnázia (Ostredkova 10). Na stretnutí sa dozviete všetky potrebné informácie ohľadom projektu a môžete sa opýtať na všetko čo vás zaujíma, prípadne predostrieť svoje nápady. Na všetkých sa tešíme a budeme radi, ak pošlete túto zvesť aj ďalej 🙂

OZ Naše Ostredky

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.