Jarná brigáda

Všetci čo pravidelne chodíte pešo popri Trnavskej, príp. Vrakunskej ceste určite pozorujete neporiadok, ktorý túto trasu lemuje. Fľašky, plechovky, obaly od sladkostí, krabičky od cigariet a milióny ohorkov…

V nedeľu 12. 3. sme si povedali, že si naše Ostredky trošku skultúrnime. Prvú časť od cintorína po Kozmos sme vyzbierali, vyčistili a v rámci možností aj vyhrabali.

Ako bonus vyčistil jeden náš obyvateľ aj okolie prejazdu na Trnávku, aj keď to už nie sú Ostredky, tak všetci tade chodíme.

 

V príjemnom slnečnom počasí nám aj v malom počte išla práca od ruky a pokračujeme o dva týždne. Veríme, že sme Vás fotografiami motivovali a pridáte sa ku nám. Veď to robíme v prvom rade sami pre seba…

OZ Naše Ostredky

P.S. Všetky info o Ostredkoch môžete sledovať už aj na facebooku.

Jeden komentár k “Jarná brigáda”

  1. ozaj vás bolo málo + jeden najmenší 🙂 asi sme o tom nevedeli. ja teda určite nie. Rada sa zúčastním a zohýbanie mi len pomôže 🙂 . Vrecia mám.
    Keby si to každodenné popíjajúce zhromaždenie pri Kozmose po sebe poupratovalo a nepoužívalo kríky ako toaletu …. pri raňajšom čakaní na autobus bývam všeličoho svedkom.
    ale aj mnohým tu trvalobývajúcim by sa dalo všeličo vyčítať…
    Martin, ĎAKUJEME
    Jana

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.