Jarná brigáda č. 2

Naša prvá brigáda mala veľký ohlas a po týždňovej pauze sme sa opäť pustili do práce. Tento krát už vo väčšom počte a behom soboty a nedele 25.-26. marca sa vyčistil neuveriteľný kus sídliska.

V sobotu doobeda jedna skupina začala od konečnej električiek celú časť Ostredkov od Astronomickej až po park pred univerzitou a v tom istom čase druhá skupina postupovala smerom od Astronomickej popri Trnavskej ceste až po Poludníkovú. Poobede sa vyčistilo komplet celé priestranstvo od Kozmosu až po Budúcnosť vrátane chodníku popri Radarovej smer cintorín. No a najväčší nadšenci ešte v nedeľu doobeda pokračovali od Kozmosu po odbočku na Mesačnú ulicu.

Na ilustráciu prikladáme pár fotografií. Ostatné fotky z akcie i všetko podstatné a aktuálne nájdete už pravidelne na našom-vašom facebooku ostredky.sk

Na čistení sa podieľali najmä Peter Číha (ten strávil z víkendu snáď 30 hodín v teréne :-), manželia Kukumbergovci, Arpád Blaško, Martina Hermelijn s dcérkou, Barbora Korbelová, Maroš Mačuha a Martin Patoprstý. Ak sme na niekoho zabudli, tak sa ospravedlňujeme a kľudne sa nám pripomeňte 😉

OZ Naše Ostredky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.